Продам / купить
Инсектицид Альфазол, Г. Киев, Киевская обл.
Инсектицид Альфазол, Г. Киев
Продам / купить

Инсектицид Альфазол, Г. Киев, Киевская обл.

Регион: Киевская обл.
Архивное объявление
Найти похожие
Альфазол SL, РК. ― сучасний високоефективний малотоксичний інсектицид системної дії проти широкого спектру шкідників з тривалою захисною дією (20-25 діб).

Механізм дії:

Діюча речовина Альфазол, РК відноситься до нової групи діючих речовин хлоронікотинілів. Вона блокує передачу нервового імпульсу в організмі комах – шкідників і при цьому відрізняється від звичайних препаратів новим механізмом дії, який виключає виникнення стійкості у шкідників.
Переваги препарату:
•системний препарат групи неонікотіноїдів, азотовмісних органічних сполук, які по своїй суті не є активною отрутою, і лише в організмі певних видів комах він стає токсичним
•застосовується для боротьби зі шкодочинними комахами, які стійкі до піретроїдів та ФОС
•проникає в рослину й діє на комах протягом 20-25 діб після обробки
•швидко розпадається й виводиться з рослини
•стійкий до змиву опадами та дії сонячного проміння, ефективний при високих температурах повітря (//agrotorg.net)
•найбільш економічно вигідна вартість обробки 1 га серед системних інсектицидів.
•аналоги зареєстровані проти комплексу сисних шкідників на таких культурах як томати, огірки, слива, виноград, хміль.

Рекомендації по використанню:

Не проводити обприскування під час цвітіння так, як препарат токсичний для бджіл. Оптимальна температура для внесення складає від + 12 до + 2500. Обробку препаратом проводити при досягненні економічного порогу шкодочинності. Обприскування проводити в суху безвітряну погоду. Для розширення спектру дії рекомендується бакова суміш з препаратом Каратель ЕС, КЕ .

Цільові об'єкти:
Картопля ― колорадський жук; Яблуня ― плодожерки, листовійки, попелиці; Соя- акацієва вогнівка, трипси; Ріпак ― ріпаковий квіткоїд, попелиці, хрестоцвітна блішка, прихованохоботник; Пшениця ― клоп шкідлива черепашка, п'явиці, злакові попелиці, трипси;
Цукровий буряк ― звичайник буряковий довгоносик, сірий буряковий довгоносик, чорний буряковий довгоносик, блішки, щитоноски, піщаний мідляк, листкова бурякова попелиця.

Препарат випускається в зручній та надійній тарі, яка пройшла тестування на міцність щодо тиску та механічного впливу, який виникає в процесі транспортування та зберігання. У середині тари міститься спеціальне фтористе покриття, що забезпечує гарантований захист навколишнього середовища.
Дополнительно
ID объявления: #334090 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/ru/
0